ליהנות מכל התמיכה הדרושה לכם עם שירותי מחשוב לעסקים קטנים

לכל בית עסק נדרשת התאמה של רשת המחשבים לאופיו של המקום, הפעולות המתבצעות בו, כמות המשתמשים, השירותים שמספקת החברה ועוד. כל אלה דורשים ציוד מחשוב אחר, ובניית רשת מחשבים שתענה על כל הצרכים של העסק ולקוחותיו. אם בחברה גדולה מוקמת רשת מחשבים בעלת תכונות ותוכנות מורכבות, בעסקים קטנים רשת המחשבים צריכה אמנם לענות על כל הצרכים אך ניתן לפשט את העניין ולוותר תוספות או תכונות המייקרות את הקמת הרשת. חברה המתמחה בשירותי מחשוב לעסקים קטנים כמו One1SaMBa בניהולו של יובל טל תדאג לכך שרשת המחשבים בעסק תותאם בדיוק לצרכים שלכם ולאופי העבודה- לא יותר ולא פחות.

פתרונות דינמיים המתאימים לעסק בצמיחה

אחד הדברים החשובים שיש לקחת בחשבון כאשר עוסקים בנושא המחשוב בעסק קטן הוא שעסק קטן נמצא כל הזמן בכיוון של צמיחה והתפתחות. לכן גם בהקמת הרשת יש ללכת על פתרונות דינמיים וניתנים לשינוי בקלות יחסית. רשת מחשוב המיועדת לעסקים קטנים היא כזו שנותנת מענה מהיר לשינויים וצרכים משתנים הנראים בעסק. הקמת רשת מחשוב היא רק חלק מתוך מגוון שירותי מחשוב לעסקים קטנים.

מה עוד כוללים שירותי מחשוב לעסקים קטנים?

שירותי מחשוב לעסקים קטנים הם למעשה מעטפת העוטפת את העסק בכל הקשור לתחום המחשוב:

• הקמת רשת מחשוב: השירות הראשון הוא כאמור הקמת רשת המחשוב שצריכה להתאים לעסק באופן מושלם, לשרת אותו היטב ולהיות מותאמת למספר תחנות העבודה, סוג העבודה הנעשית במחשבים- בין אם זו עבודת תכנות, עבודה הקשורה לחשבונאות ועוד, להיות דינמית ולאפשר תקשורת מהירה.

• סביבה וירטואלית: סביבה וירטואלית חוסכת את הצורך באחזקת שרתים בחברה ומאפשרת גמישות אם נדרשת הוספת שרת בעקבות גדילת החברה.

• שירותי ענן: שירותי המחשוב של חברות מקצועיות ורציניות יכלול גם מחשוב ענן– אפשרות לשמור קבצי מידע מחוץ למחשבי החברה באופן בטוח וגמיש.

• תמיכה: השירות המשלים בסל שירותי מחשוב לעסקים קטנים הוא כמובן תמיכה, בין אם מרחוק ובין אם בהגעה לחברה כשנדרשים תיקון או פתרון בעיה. על מנת לספק שירות תמיכה יעיל, על חברת המחשוב להכיר היטב את החברה לה היא מעניקה שירות וכך לפתור בעיות במהירות.

צור קשר