שירותי it עסקיים

שירותי it עסקיים

שירותי it לעסקים מהווים קטגוריה אחת מתוך קטגוריות רבות של פתרונות מחשוב המוצעים לעסקים. המטרה העיקרית של שירותי ה- IT היא שאותה חברה שמספקת את שירותי הטכנולוגיה תהפוך לחלק בלתי נפרד מהלקוח ששכר את שירותיה, בכל הקשור אל תכנון, הפעלה, ניהול ובקרה של רשת המחשב של הארגון ותספק ללקוח רשת ביטחון בכל הקשור אל תמיכה, התאמת הטכנולוגיה למטרות החברה ועוד.

מה כוללים שירותי ה- IT?

קטגוריית שירותי ה- IT כוללת  בתוכה את האפשרות של ייעוץ בכל הקשור אל בחירת התשתית הנכונה, הקמה של מערכת מחשוב המותאמת באופן מדוייק לצרכיו של הארגון, תחזוקה של מערכת המחשוב (דבר שיבטיח פעילות שוטפת ותיקון מהיר של תקלות בזמן אמת), ייעוץ בכל הקשור אל רכישת חומרה ותוכנה המתאימים לפתרונות אבטחת המידע של החברה, תמיכה מקצועית בתקלות במהך כל שעות היממה, ליווי טכנולוגי, שירותי אבטחת מידע לארגון, גיבוי ובדיקות גיבוי ושחזור תקופתיות, תמיכה מרחוק ועוד.

הקמת שירות IT – איך הדבר מתבצע?

תכנון – השלב הראשון תמיד יהיה שלב התכנון. התכנון תמיד יתבסס על התקציב העומד לרשותו של הלקוח והתאמה לצרכים העסקיים והתהליכים של הארגון.

הקמה – השלב השני תמיד יהיה שלב הקמת המערכת. כאן המטרה היא לנהל את כל הקשור להקמת המערכת בהתאמה מלאה לשלב הראשון של תכנון המערכת ולהקפיד על כל צעד וצעד. בנוסף, חשוב להקפיד לבצע צעדים אלו בשעות בהן יש תנועת משתמשים דלילה (באופן יחסי).

תפעול – תפעול נכון ומדויק של מערכת המחשוב של ארגון זה או אחר יכלול שירותי תחזוקה מונעת ופתרון תקלות על ידי אותה חברה אליה פונים למטרת פתרונות תקשורת, מחשוב וענן.

שירותי ה- IT חיוניים?

שירותי ה- IT כיום חיוניים לכל חברה שמעוניינת להתייעל בכל תחומי הפעילות שלו. שירותים אלו מאפשרים לכל משתמשי המערכות המחשוביות של החברה להפעיל את כל מערכות המידע  של החברה (מערכות כמו למשל מערכת הנהלת החשבונות, ה- ERP או ה- SAP, אפשרות שיתוף הקבצים, הדואר האלקטרוני ומערכות מיחשוביות נוספות), במהירות ונוחות תוך אבטחה מרבית.

לכל חברה תותאם חבילת פתרונות IT שתתאים לה וזאת על מנת להבטיח מקסימום יעילות ופרודוקטיביות.  ההתאמה תמיד תכלול בחשבון פרמטרים שונים, כמו למשל התקציב של הארגון, הגודל שלו, המטרות של הארגון והפיזור הגיאוגרפי שלו.

כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא להתקשר אל המומחים בתחום פתרונות מחשוב לעסקים ושירותי IT וזאת על מנת שיתאימו גם לארגון שלכם את מערכת המחשוב והתמיכה הטובים ביותר.

למידע נוסף על השירותים שלנו:

שתף אותנו

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

צור קשר