שירותי it לעסקים יעילים יותר

שירותי it לעסקים יעילים יותר

עסק שרוצה להצליח יותר חייב להיות יעיל יותר. עסק שרוצה להתייעל, חייב להבין יותר על שירותי it לעסקים. מה זה בדיוק אומר ואיך זה יכול להועיל גם לכם: הכל באדיבות One1samba.

שירותי it לעסקים, שרתים וירטואלים בענן

עסקים צריכים שרתים, זה נכון. אבל יש כיום חלופה יותר טובה. במקום להחזיק שרתים יקרים, מסורבלים שצורכים הרבה מקום וגם תחזוקה יקרה, פשוט עוברים לשרתים וירטואליים. לא צריך לרכוש מערכות תקשורת יקרות וגם לא צריך לתפעל אותן. אפשר להתחבר למשאבי המחשב מכל מקום, בכל מכשיר קצה.

גיבוי ענן – ככה מגבים כיום

מלבד שרת וירטואלי, שירותי it לעסקים כוללים גם פתרונות גיבוי מתקדמים וגמישים (כלומר גיבוי בענן). המשמעות היא שיש לכם נגישות למידע בשילוב אבטחה מקסימלית. הגיבוי נעשה מרחוק, בזמנים מוגדרים. כלומר לא צריך לזכור לבצע גיבוי יזום. ניתן להגיע לכל מסמך, לכל נתון, לכל רשומה, בין רגע. גם ההתאוששות מתקלות מהירה מאוד.

אבטחת דואר אלקטרוני

ניתן לקבל שירות נוסף המבוסס גם הוא על ענן, ומתקשר גם לאבטחת מידע. הדוא"ל מאובטח, כאשר האיומים מנוטרלים ונחסמים. כאשר מקבלים אבטחה מפני וירוסים ובקרה גם על קבצים מצורפים, אפשר להיות רגועים. בנוסף, ניתן בצורה כזאת לחסום דואר זבל.

מרכזיית IP

שירות שמחליף את המרכזיות בטכנולוגיה הישנה. זהו פתרון שיכול לבצע ניתוב שיחות, הקלטה ושמירה, שלוב עם מענה קולי ממוחשב, אפשרות לייזום שיחות דרך המחשב ופתרונות נוספים.

תשתיות תקשורת ומחשבים

שירות it כולל כמובן גם בניית תשתיות, רשתות תקשורת, מחשבים, טלפוניה, נתבים ופתרונות רבים נוספים. תשתית איכותית מאפשר הוספת משתמשים, שימוש נכון במשאבי מתוחכמים, ניצול רוחב פס בצורה מיטבית ועוד.

הכל במקום אחד

כיום, כבר לא צריך לפנות לספקים שונים, כדי לקבל מכל אחד שירות it מסוג כזה או מסוג אחר. כיום, ניתן לפנות לחברה מתמחה. כדאי לקבל מגוון רחב של שירותי it לעסקים, במקום אחד. גם גיבוי וגם אבטחה, גם אינטגרציה וגם פתרונות תוכנה. גם הדרכה וגם הטמעה. גם לכם מגיע – עסק מתקדם יותר, יעיל יותר, מאובטח וטוב יותר.

שירותי IT לעסקים

שתף אותנו

Facebook
Twitter
LinkedIn

צור קשר