פתרונות דיוור אלקטרוני לעסקים ומסרונים בענן

ידוע כי דיוור אלקטרוני לעסקים ומסרונים הם כלים יעילים ביותר למינוף השיווק וחיבור לקהל היעד. לחברת One1SaMBa פתרון מתקדם בעל ממשק משתמש ידידותי וקל לשימוש שיסייע לכם להגיע למספר גדול של לקוחות פוטנציאלים ויחזק את הקשר עם הלקוחות הקיימים. כמו כן מערכת הדיוור מסייעת לייעל את התקשורת הפנים ארגונית בחברה. כל זאת, ללא צורך ברכישת או התקנת תוכנה ומבלי להשקיע זמן או מאמצים בתחזוקה. בעזרת פתרון דוא”ל התפור למידותיכם, תוכלו ליהנות ממערכת מתקדמת וחדשנית באופן נגיש וידידותי ביותר ובמחירים משתלמים במיוחד. בעזרת מערכות דיוור מתקדמות, באפשרותכם לשלב פתרונות המתאימים לחברה שלכם באופן מדויק וכך להפוך את הקשר שלכם עם הלקוחות להרבה יותר חד, קצר וממוקד.

פתרון דוא”ל ומסרונים בענן – תובנות רצופות ומעקב יעיל

מערכת הדיוור המתקדמת מציעה בקרה רציפה, ניתוח נתונים ומעקב אחר המסרים שאתם שולחים, המערכת מאפשרת לכם לקבל נתונים עדכניים וכך לשקלל את צעדיכם בעתיד ולזכות ביתרון משמעותי על פני המתחרים.

להגיע לקהל היעד ביעילות, בזמן ובמקום הנכון

שליחת דואר אלקטרוני לרשימת התפוצה שלכם (ניוזלטר), מייל ללידים שלכם, מייל לקראת מבצע או אירוע או מסרונים מידיים למכשירים הניידים מהווה את אחד מאמצעי השיווק האפקטיביים ביותר לעסקים, שבאמצעותו ניתן לטפח את הקשרים עם הלקוחות, לנהל קמפיינים באופן ממוקד, לעדכן על מבצעים והנחות ובאופן כללי – לספק מידע שיווקי אשר יניע לפעולה את קהל היעד שלכם ולקוחותיכם.

לפרטים נוספים אודות פתרונות דיוור אלקטרוני לעסקים במסרונים ובדוא”ל צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח למצוא יחד אתכם את המסלול שיענה על הצרכים שלכם כעת – וממנו תוכלו לגדול בעתיד.

מלאו את פרטיכם ואחד ממומחי מחשוב הענן שלנו ייצור אתכם קשר בהקדם: